Er komen weer gezellige en feestelijke tijden aan en dus voor onze schoolband weer drukke tijden. Onze schoolband heeft ook vorig jaar tijdens de decembermaand laten zien en vooral laten horen dat ze simpelweg ijzersterk en goed zijn. Dat heeft ook voor december 2017 geresulteerd in een aantal optredens. De optredens staan overigens allemaal onder leiding van de heer Roel Perree, muziekdocent op College Den Hulster. De optredens op een rijtje:

Zondag 10/1: 'Op waeg nao Kers' (Horsgraaf) Auxiliatrix i.s.m. Veldeke. Vanaf 14.00 uur
Dinsdag 19/12: kerstconcertje in d'n Beerendonck t.b.v. de bewoners. Met medewerking van oud-collega Frank Poeth. Aanvang 14.00 uur
Woensdag 20/12: Heilige Mis in d'n Dörpel t.b.v. de Zonnebloem Venlo-Oost. Aanvang 14.00u. Na afloop speelt de schoolband nog set kerstmuziek
Donderdag 21/12 Glenn Corneille Aula kerstconcert. Aanvang 19.00 uur
Vrijdag 22/12: aula kerstmarkt. Aanvang 10.30 uur

Iedereen is welkom om gratis deze optredens bij te wonen. Wellicht dat je dan ook vast het grote Vastelaovesoptreden van de Schoolband van College Den Hulster kunt noteren op zondag 7-1 tijdens de Femiliezitting van Jocus in Grenswerk. Voor meer informatie kunt u kijken op www.jocus.nl
Aan alle leden van de schoolband: veel muzikaal plezier!

schoolband